Страны
Свернуть ↑
Полезно знать
Новости
Оформление онлайн международных карт ISIC, ITYC, IYTC, Euro<26
 

Яна, Украина

Яна, Украина → Отзывы

Lindenwood University (LU) один з приватних університетів в штаті Міссурі, США. Розташований університет у невеличкому місті Сент Чарльз і практично все місто прив'язане до університетського життя. Кампус університету включає в себе більше 50 будівель різного типу та призначення.

LU дає студентам високий рівень знань та можливість проявляти себе. Університет має велику кількість стипендіальних програм для іноземних студентів, саме тому більша частина студентів іноземці з усього світу. Тут ви зустрінете студентів з Франції, Монголії, Китаю, Японії, Бразилії, Росії, Панами, Гондурасу і багато інших країн. Також університет дає можливість зменшувати вартість навчання за допомоги програми work&learn. Студенти працюють на території кампусу 150 годин за семестр і відповідно вартість навчання зменшується на 1200$. У вартість навчання входить проживання в гуртожитку та 3-х разове харчування, що є великим плюсом для університету.

Студентське життя в університеті дозволяє відчути всю повноту незалежності та відповідальності, а також отримати хороший досвід. Кожний студент може отримати будь-яку допомогу від працівників університету та викладачів. Кожний студент університету має свій власний електронний адрес, на який отримує домашні завдання, інформацію про події в університеті та цікаві новини. Всі іноземні студенти повинні перед тим як почати вивчати предмети по своїй спеціальності, повинні пройти EPP предмети, які дозволяють підтягнути усну та письмову анлійську.Вільний час можна проводити в тренажерних залах, яких на території є 2, кімнатах відпочинку, які обладнанні телевізорами, більярдними столами та столами для гри в пінг-понг.

Загалом Lindenwood University є хорошим варіантом для здобуття освіти в США. Університет робить все для того щоб студенти почували себе впевнено та комфортно під час навчання.

Яна Яремчук

Студент Lindenwood University

2014-2018

 
Регистрируйтесь
Понравилась программа?
Регистрируйтесь
 
Звоните
Studentland в других городах
(044) 230-83-73

Еще отзывы о 'Lindenwood University' « Все отзывы
Lindenwood University
США
Lindenwood University (LU) один з приватних університетів в штаті Міссурі, США. Розташований університет у невеличкому місті Сент Чарльз і практично в...Читать дальше

Мобильная версия сайта

Задать вопрос
© 2001-2021 - StudentLand
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Powered by KREDISOFT
 
 
 
 
закрыть